House of Ida Warg Beauty Moisture Shampoo, 250 ml

Nežno čiščenje in nega za gladke lase

Novosti!

€ 12,99

(€ 51,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za neukrotljive in suhe lase
  • sladek vonj karamele in vanilje
  • vlažilna nega za mehkobo

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Moisture Shampoo, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 26,98
Opis

Šampon Moisture znamke House of Ida Warg Beauty je tekoči šampon za neukrotljive, suhe in puste lase. Lase naredi mehkejše in jim zagotavlja dodatno vlago.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za suhe lase: Idealen za neukrotljive, suhe in puste lase.
  • Intenzivna vlažilna nega: Lase naredi mehkejše in jim s prednostmi kokosa zagotavlja dodatno vlago.
  • Prijeten vonj: Ponuja vonj sladke karamele in vanilje.
  • Veganska formula: Izdelek je 100 % veganski.

Št. izd.: MUE-23017
Vsebina: 250 ml
EAN: 7340074775217
Št.-Proizvajalca: 23017
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: suhi lasje
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Moisture Shampoo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder