House of Ida Warg Beauty Moisture Serum, 100 ml

Zaščita pred krepastimi lasmi za gladkost in sijaj

Novosti!

€ 11,99

(€ 119,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za poškodovane razcepljene konice
  • z arganovim in avokadovim oljem
  • sladek vonj fudge in vanilje

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Moisture Serum, 100 ml € 11,99 (€ 119,90 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 27,78
Opis

Serum Moisture znamke House of Ida Warg Beauty je serum za lase, ki pomaga zmanjšati krepavost in neguje poškodovane razcepljene konice. Lasem podari gladkost in sijaj ter pusti sladek vonj po fudge karameli, karameli in vanilji.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Učinek proti krepavosti: Pomaga zmanjšati krepavost las.
  • Nega konic: Neguje poškodovane razcepljene konice.
  • Rastlinska olja: Formula vsebuje arganovo in avokadovo olje.
  • Gladek zaključek: Poskrbi za gladkost in sijaj.
  • Sladek vonj: Diši po fudge karameli, karameli in vanilji.

Navodilo za uporabo: Nanesite po dolžini na z brisačo osušene ali suhe lase. Ne izpirajte.


Št. izd.: MUE-23019
Vsebina: 100 ml
EAN: 7340074775231
Št.-Proizvajalca: 23019
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: suhi lasje

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Moisture Serum