House of Ida Warg Beauty Moisture Mask, 300 ml

Intenzivno vlaženje in hranilne snovi za nego vaših las

Novosti!

€ 14,99

(€ 49,97 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 300 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za krepaste, suhe in krhke lase
  • z vonjem fudge in vanilje
  • s karitejevim maslom neguje poškodovane lase

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Moisture Mask, 300 ml € 14,99 (€ 49,97 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 30,78
Opis

Maska Moisture znamke House of Ida Warg Beauty je intenzivno vlažilna in hranljiva nega za krepaste, suhe in krhke lase.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nega za suhe lase: Posebej razvita za krepaste, suhe in krhke lase.
  • Nega s karitejevim maslom: Vsebuje karitejevo maslo za nego poškodovanih las.
  • Vlažilna nega: Obogatena z oljem pasijonke in Sodium PCA za vlažilni učinek.
  • Prijeten vonj: Ponuja sladek vonj po fudge karameli in vanilji.
  • Veganska formula: Je 100 % veganska.

Št. izd.: MUE-23028
Vsebina: 300 ml
EAN: 7340074775385
Št.-Proizvajalca: 23028
Blagovne znamke: House of Ida Warg Beauty
Tip las: suhi lasje
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek House of Ida Warg Beauty Moisture Mask