Head & Shoulders 2in1 classic clean šampon proti prhljaju, 800 ml

Zanesljiva nega proti prhljaju in svežina za vsak dan

Novosti!

€ 13,09

(€ 16,36 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 800 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vsak tip las in lasišča
  • nežno čiščenje in nega
  • s pirokton olaminom in pantenolom

Pogosto naročeno skupaj z Head & Shoulders Šampon za lase za srbeče lasišče, 500 ml

Head & Shoulders 2in1 classic clean šampon proti prhljaju, 800 ml € 13,09 (€ 16,36 / l)
Head & Shoulders Šampon za lase za srbeče lasišče, 500 ml € 8,19 (€ 16,38 / l)
Skupna cena: € 21,28
Opis

Šampon proti prhljaju 2v1 classic clean znamke Head & Shoulders združuje šampon in balzam za vsakodnevno umivanje las. Primeren je za vse tipe las in lasišča ter pusti občutek čistoče na laseh in lasišču.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nega 2v1: Združuje šampon proti prhljaju in balzam v enem izdelku.
  • Nežno čiščenje: Nežno očisti lase in jim podari negovan videz.
  • Negovalni trio: Formula vsebuje pirokton olamin, niacinamid in pantenol.
  • Koži nevtralen pH: Zagotavlja prilagojeno nego za vse tipe las in lasišča, nagnjenega k prhljaju.
  • Enostavno odmerjanje: Praktična pumpica omogoča preprosto uporabo.

Št. izd.: MUE-16423359
Vsebina: 800 ml
EAN: 8700216423359
Št.-Proizvajalca: 16423359
Blagovne znamke: Head & Shoulders
Tip las: lasje s prhljajem
Uporaba: Izdelek enakomerno porazdelite po telesu in laseh. Nato temeljito sperite z vodo.
Pravne informacije
Proizvajalec: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Nemčija, de.pg.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Head & Shoulders 2in1 classic clean šampon proti prhljaju