GYADA Cosmetics Balzam za glajenje las, 200 ml

Enostavna nega za nov sijaj las

€ 12,99

(€ 64,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za ravne lase
  • olajša česanje
  • antistatične lastnosti

Pogosto naročeno skupaj z ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml

GYADA Cosmetics Balzam za glajenje las, 200 ml € 12,99 (€ 64,95 / l)
ziaja Šampon-keratin kozje mleko, 400 ml € 2,79 (€ 6,98 / l)
Skupna cena: € 15,78
Opis

Balzam nudi nežno nego po umivanju las z izvlečki lanu, ovsa, acai jagod in amaranta. Zahvaljujoč povsem naravnim aktivnim sestavinam z antistatičnim lastnostim olajša razčesavanje. Hkrati pa lasje postabejo mehki, gladki in svilnati.

Uporaba:

  • Nanesite na vlažne lase po šamponiranju.
  • Pustite delovati nekaj minut in nato izperite.
Št. izd.: XEC-GYA-GC153
Vsebina: 200 ml
EAN: 8054609981583
Št.-Proizvajalca: GC153
Blagovne znamke: GYADA Cosmetics
Tip las: ravni lasje
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: barvil, parabenov, PEG (polietilen glikol), silikonov, testiranja na živalih, SLES (natrijevega lavril eter sulfata)
Certifikati: PETA approved
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, C15-19 Alkane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Euterpe Oleracea Fruit Extract, Amaranthus Hypochondriacus Leaf Extract, Hydrolized Wheat Protein, Alanine, Arginin, Histidine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Pca Glyceryl Oleate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Parfum[2], Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Propandiol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Pravne informacije
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek GYADA Cosmetics Balzam za glajenje las