Goodal Vegan Rice Milk Moisturizing Cream, 70 ml

Svilnato gladek občutek na koži in lahka nega za vsak dan

Novosti!

€ 24,99

(€ 357,00 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za suho in občutljivo kožo
  • z izvlečkom riža in Aqua-Ceramides
  • veganska formula za obraz

Pogosto naročeno skupaj z L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml

Goodal Vegan Rice Milk Moisturizing Cream, 70 ml € 24,99 (€ 357,00 / l)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ nočna krema, 50 ml € 7,49 (€ 149,80 / l)
Skupna cena: € 32,48
Opis

Vegan Rice Milk Moisturizing Cream znamke Goodal je dnevna nega za obraz, posebej prilagojena potrebam suhe in občutljive kože. Njena lahka, mehka tekstura se prijetno vpije ter pusti svilnato gladek in negovan občutek kože.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • Negovalne sestavine: Vsebuje izvleček riža Sandui in Aqua-Ceramide.
  • Prijetna tekstura: Mehka, nelepljiva konsistenca omogoča lahek nanos.
  • Za občutljivo kožo: Primerna za vse tipe kože, zlasti za suho in občutljivo kožo.
  • Vsestranska uporaba: Idealna kot Make-up podlaga ali kot zaključni korak vsakodnevne negovalne rutine.
  • Veganska formula: Popolnoma brez sestavin živalskega izvora.

Navodilo za uporabo: Uporabite kot Make-up podlago ali kot zadnji korak vsakodnevne negovalne rutine.


Št. izd.: MUE-GDL0006
Vsebina: 70 ml
EAN: 8809786599904
Št.-Proizvajalca: GDL0006
Blagovne znamke: Goodal
Tip kože: za vsak tip kože, občutljiva koža, suha koža
Uporaba: Zjutraj nanesite na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Propandiol, Butylene Glycol, Cetearylalcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Polyglyceryl-3 Distearate, 1.2-Hexanediol, Cetyl Alcohol, Diglycerin, Vinyl Dimethicone, Trehalose, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Rice Bran Oil, Pentaerythrityl Distearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Carbomer, Tromethamine, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearat Citrat, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Sodium Phytate, Polyglyceryl-10 Stearate, Soymilk, Disodium Edta, Oryza Sativa Extract, Tocopherol (Vitamin E), Ceramide Np, Sodium Stearoyl Glutamate

Pravne informacije
Proizvajalec: F&CO CO. LTD., 223, Teheran-ro, Gangnam-gu, 06021, Seoul, Južna Koreja, info@orientrade.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Goodal Vegan Rice Milk Moisturizing Cream

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder