Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum Sheet Mask 5-pack, 140 g

Dopolnilno čiščenje obraza in nega za negovan občutek na koži

Novosti!

€ 18,99

(€ 135,64 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 140 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z vitaminom C, niacinamidom in hialuronsko kislino
  • prijeten občutek na koži med nego

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum Sheet Mask 5-pack, 140 g € 18,99 (€ 135,64 / kg)
NIVEA Good Morning Fresh Skin vlažilna maska, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / l)
Skupna cena: € 21,28
Opis

Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum Sheet Mask znamke Goodal je maska iz tkanine za obraz, primerna za vse tipe kože, ki koži daje negovan videz. Je idealna dopolnitev redne negovalne rutine in med uporabo zagotavlja prijeten občutek kože.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Odlično se vključi v vsako rutino nege obraza.
  • Dragocene sestavine: Formula z niacinamidom, hialuronsko kislino in vitaminom C.
  • Preprosta uporaba: Vsebovani serum se zlahka porazdeli po obrazu.

Št. izd.: MUE-GDL0037
Vsebina: 140 g
EAN: 8800255680192
Št.-Proizvajalca: GDL0037
Blagovne znamke: Goodal
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Masko za obraz v robčku položite na očiščen obraz. Po 10 do 15 minutah delovanja masko odstranite z obraza in v kožo nežno vmasirate ostanke maske, dokler se popolnoma ne vpijejo. Nato nanesite želeno kremo za obraz.
Pravne informacije
Proizvajalec: Clio Cosmetics Co., Ltd., 66, Wangsimni-ro, Seongdong-gu, 06227, Seoul, Južna Koreja, info@orientrade.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum Sheet Mask 5-pack

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder