Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum, 40 ml

Ciljna nega za bolj enakomeren videz

Novosti!

€ 38,99

(€ 974,75 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 40 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z vitaminom C in izvlečkom mandarine
  • hitro vpojna gelasta tekstura

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum, 40 ml € 38,99 (€ 974,75 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 43,48
Opis

Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum znamke Goodal je serum za obraz za ciljno nego kože s pigmentnimi madeži. Formula z vitaminom C in 70 % izvlečka zelene mandarine z otoka Jeju podpira enakomernejši videz kože in negovan videz.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • Za vse tipe kože: Primeren za nego suhe do mastne kože.
  • Dragocene sestavine: Vsebuje vitamin C, 70 % izvlečka zelene mandarine z otoka Jeju ter niacinamid, vitamin E, arbutin in Centella Asiatica.
  • Prijetna tekstura: Gel tekstura se hitro vpije in ne pušča lepljivega občutka.
  • Sveža dišava: Med uporabo nudi lahkotno citrusno dišavo.

Navodilo za uporabo: Primerno za jutranjo in večerno negovalno rutino.


Št. izd.: MUE-GDL0042
Vsebina: 40 ml
EAN: 8809970758865
Št.-Proizvajalca: GDL0042
Blagovne znamke: Goodal
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Majhno količino seruma nanesite na čisto, suho kožo obraza in pustite, da se popolnoma vpije. Serum lahko nanesete samostojno ali kod podlago pred nanosom negovalne kreme.
Pravne informacije
Proizvajalec: Clio Cosmetics Co., Ltd., 66, Wangsimni-ro, Seongdong-gu, 06227, Seoul, Južna Koreja, info@orientrade.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder