Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam, 150 ml

Temeljito čiščenje por in osvežen videz kože

Novosti!

€ 14,99

(€ 99,93 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 150 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z vitaminom C in izvlečkom mandarine
  • čisti pore brez izsuševanja

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam, 150 ml € 14,99 (€ 99,93 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 19,48
Opis

Green Tangerine Vita C Cleansing Foam znamke Goodal je kremasta čistilna pena za vsakodnevno nego obraza vseh tipov kože. Njena blaga formula temeljito odstranjuje umazanijo in ostanke Make-upa ter pusti prijetno čist občutek kože.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • Temeljito čiščenje por: Zanesljivo odstranjuje umazanijo in nečistoče, ne da bi kožo izsušila.
  • Dragocene sestavine: Vsebuje vitamin C, izvleček zelene mandarine, niacinamid, arbutin in tri vrste hialuronske kisline.
  • Kremasta tekstura: Med penjenjem na obrazu se spremeni v nežno peno za osvežen videz kože.

Št. izd.: MUE-GDL0004
Vsebina: 150 ml
EAN: 8809862281235
Št.-Proizvajalca: GDL0004
Blagovne znamke: Goodal
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.
Pravne informacije
Proizvajalec: Clio Cosmetics Co., Ltd., 66, Wangsimni-ro, Seongdong-gu, 06227, Seoul, Južna Koreja, info@orientrade.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Goodal Green Tangerine Vita C Cleansing Foam