GARNIER Fructis metoda za kodre Flexi Hold, 370 ml

Dolgotrajno vlaženje in prilagodljiva obstojnost

Novosti!

€ 7,29

(€ 19,70 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 370 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe in dolžine kodrov
  • definira kodre in zagotavlja prilagodljivo obstojnost
  • brez silikonov in lepljivega občutka

Pogosto naročeno skupaj z GARNIER Botanic Therapy negovalni šampon s kokosovim mlekom in makadamijo, 300 ml

GARNIER Fructis metoda za kodre Flexi Hold, 370 ml € 7,29 (€ 19,70 / l)
GARNIER Botanic Therapy negovalni šampon s kokosovim mlekom in makadamijo, 300 ml € 3,89 (€ 12,97 / l)
Skupna cena: € 11,18
Opis

Fructis Locken Methode Flexi Hold znamke GARNIER je vlažilni Gel za lase za vse tipe in dolžine kodrov, ki kodrom podari definiran videz in prožno obstojnost.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Dolgotrajna navlaženost: Kodrom zagotavlja občutek navlaženosti do 100 ur.
  • Prožna obstojnost: Zagotavlja dolgotrajno definicijo in odpornost proti zračni vlagi.
  • Negovalni kompleks: Vsebuje 7% vlažilni kompleks s hialuronom in Liquid Styling Tech.
  • Prijeten občutek na laseh: Ne pušča ostankov, ne lepi in ne ustvarja mastnega občutka las.
  • Brez silikonov in Pillow-Proof: Formula je popolnoma brez silikonov.

Št. izd.: MUE-C7201400
Vsebina: 370 ml
EAN: 3600542657143
Št.-Proizvajalca: C7201400
Blagovne znamke: GARNIER
Tip las: kodrasti lasje
Uporaba: Majhno količino nanesite v dlani in vtrite v lase.
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Francija, fragen@loreal-group.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek GARNIER Fructis metoda za kodre Flexi Hold

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder