Fewa Black detergent za perilo Blütenmeer, 2,75 l

Nežno čiščenje in osvežitev barv perila

Novosti!

€ 15,59

(€ 5,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 2,75 l

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za temne in barvne tkanine
  • s svežim cvetličnim vonjem
  • trojna Renew tehnologija

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Black detergent za perilo Blütenmeer, 2,75 l € 15,59 (€ 5,67 / l)
Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml € 3,19 (€ 4,25 / l)
Skupna cena: € 18,78
Opis

Black detergent za perilo Blütenmeer znamke Fewa je detergent za temne in barvne tkanine, ki poskrbi za nežno čiščenje. Odstranjuje vonjave in na oblačilih pusti svež cvetlični vonj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za temne in barvne tkanine: Primerno za nego različnih kosov perila.
  • Trojna Renew tehnologija: Osveži zbledele barve.
  • Nega vlaken: Nežno odstranjuje vozličke in kosme.
  • Odstranjuje vonjave: Pusti prijeten cvetlični vonj.

Št. izd.: MUE-2961938
Vsebina: 2,75 l
EAN: 9000101811797
Št.-Proizvajalca: 2961938
Blagovne znamke: Fewa
Opomba o odmerjanju: Doziranje pralnega sredstva prilagodite količini in stopnji umazanosti perila. Za manjše količine perila lahko uporabite manj detergenta.
Pravne informacije
Proizvajalec: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Avstrija, www.henkel.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fewa Black detergent za perilo Blütenmeer

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder