Fewa Black detergent za perilo, 4 l

Nežno čiščenje in nega temnih oblačil

Novosti!

€ 24,99

(€ 6,25 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 4 l

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse temne tkanine
  • trojna Renew tehnologija
  • osveži videz zbledelih barv in čisti

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Black detergent za perilo, 4 l € 24,99 (€ 6,25 / l)
Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml € 3,19 (€ 4,25 / l)
Skupna cena: € 28,18
Opis

Black detergent za perilo znamke Fewa nežno očisti vse temne tkanine in odstranjuje neprijetne vonjave. Posebna formula osveži zbledele barve ter z vlaken odstranjuje vozličke in kosme.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Trojna Renew tehnologija: Patentno prijavljena formula za nego temnih oblačil.
  • Nega barv in vlaken: Osveži zbledele temne barve ter odstranjuje vozličke in kosme.
  • Nežno čiščenje: Nežno očisti temne tkanine in odstranjuje vonjave.
  • Biološko razgradljivo: Formula vsebuje več kot 95% biološko razgradljivih organskih sestavin v skladu z OECD 301/302.

Št. izd.: MUE-3044008
Vsebina: 4 l
EAN: 9000101811940
Št.-Proizvajalca: 3044008
Blagovne znamke: Fewa
Opomba o odmerjanju: Doziranje pralnega sredstva prilagodite količini in stopnji umazanosti perila. Za manjše količine perila lahko uporabite manj detergenta.
Pravne informacije
Proizvajalec: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Avstrija, www.henkel.at

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fewa Black detergent za perilo