Esprit Pure for her parfumska voda, 20 ml

Elegantno dišavno doživetje s cvetličnimi notami

Novosti!

€ 12,99

(€ 649,50 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 20 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za ženske
  • cvetlični značaj dišave
  • z mandarino, jasminom in mošusom

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml

Esprit Pure for her parfumska voda, 20 ml € 12,99 (€ 649,50 / l)
NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Skupna cena: € 36,98
Opis

Parfumska voda Pure for her znamke Esprit je ženska parfumska voda s cvetličnim značajem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Cvetlični značaj dišave: Podari cvetlično dišavno noto.
  • Osvežujoča zgornja nota: Združuje živahno mandarino in sočno hruško.
  • Cvetlična srčna nota: Razkriva odtenke šmarnice, jasmina in potonike.
  • Čutna osnovna nota: Dišavno doživetje zaokrožijo mošus, rdeče sadje in sandalovina.

Št. izd.: MUE-26111
Vsebina: 20 ml
EAN: 4051395261114
Št.-Proizvajalca: 26111
Blagovne znamke: Esprit
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Esprit Pure for her parfumska voda