Ela natural beauty Repair & Protect Shampoo, 250 ml

Nežno čiščenje in nega pri lomljenju las in razcepljenih konicah

Novosti!

€ 7,49

(€ 29,96 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za poškodovane in obremenjene lase
  • s keratinom in bio oljem slivovih jedrc
  • brez silikonov in z vegansko formulo

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Ela natural beauty Repair & Protect Shampoo, 250 ml € 7,49 (€ 29,96 / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 13,99 (€ 55,96 / l)
Skupna cena: € 21,48
Opis

Tekoči šampon natural beauty Repair in Protect znamke Ela je namenjen poškodovanim in obremenjenim lasem ter podpira nego las, nagnjenih k lomljenju in razcepljenim konicam. Nežno in temeljito čisti, ne da bi izsušil lase, ter jim daje gladek občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nežno čiščenje: Zanesljivo odstrani maščobo in obloge, ne da bi izsušil lase.
  • Negovalna formula: Vsebuje rastlinski keratin in bio olje slivovih jedrc za podporo strukturi las.
  • Brez silikonov: Formula brez silikonov in z vegansko sestavo.
  • Ciljna uporaba: Primeren za krhke konice in debelejšo strukturo las.
  • Embalaža: Polnjen v stekleničko, ki jo je mogoče reciklirati.

Št. izd.: MUE-14400
Vsebina: 250 ml
EAN: 4262395460685
Št.-Proizvajalca: 14400
Blagovne znamke: Ela
Tip las: poškodovani lasje
Uporaba: Šampon vmasirajte v vlažne lase in nato temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Prunus Domestica Seed Oil[1], Avena Strigosa (Oat) Seed Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Glyceryl Oleate, Coco Glucoside, Hydrolyzed Cicer Seed Extract, Tocopherol (Vitamin E), Lecithin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Cetearylalcohol, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Sodium Hydroxyde, Potassium Sorbate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol[2], Parfum[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ela natural beauty Repair & Protect Shampoo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder