Ela natural beauty Repair & Protect Conditioner, 200 ml

Gladek občutek las in izboljšana razčesljivost

Novosti!

€ 7,49

(€ 37,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za poškodovane in obremenjene lase
  • s keratinom in bio oljem slivovih jedrc
  • brez silikonov

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Ela natural beauty Repair & Protect Conditioner, 200 ml € 7,49 (€ 37,45 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 23,28
Opis

Balzam za lase natural beauty Repair in Protect znamke Ela je namenjen poškodovanim in obremenjenim lasem ter poskrbi za gladek občutek in lažje razčesavanje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za obremenjene lase: Posebej razvit za poškodovane in obremenjene lase.
  • Negovalna formula: Vsebuje rastlinski keratin in bio olje slivovih jedrc ter je brez silikonov.
  • Preprosta uporaba: Kremasta tekstura se dobro razporedi po laseh in spere, ne da bi jih obtežila.
  • Gladek zaključek: Lasem daje mehak občutek in sijaj.
  • Embalaža: Izdelek je na voljo v steklenički, ki jo je mogoče reciklirati.

Št. izd.: MUE-14397
Vsebina: 200 ml
EAN: 4262395460647
Št.-Proizvajalca: 14397
Blagovne znamke: Ela
Tip las: poškodovani lasje
Uporaba: Enakomerno vmasirajte v vlažne lase, pustite delovati nekaj časa in temeljito sperite.
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Prunus Domestica Seed Oil[1], Avena Strigosa (Oat) Seed Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Hydrolyzed Cicer Seed Extract, Lecithin, Citric Acid, Coconut Alkanes, Coco Caprylate/Caprate, Potassium Sorbate, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol[2], Parfum[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ela natural beauty Repair & Protect Conditioner