Ela natural beauty Invisible & Fresh suhi šampon v prahu za svetle lase, 25 g

Hitra osvežitev in prekrite korenine brez umivanja las

Novosti!

€ 8,99

(€ 359,60 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 25 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za svetle lase
  • pudrasta tekstura in svež občutek las
  • daje volumen in boljši oprijem

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Ela natural beauty Invisible & Fresh suhi šampon v prahu za svetle lase, 25 g € 8,99 (€ 359,60 / kg)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 24,78
Opis

Suhi šampon v prahu natural beauty Invisible in Fresh za svetle lase znamke Ela osveži svetle lase brez umivanja in jim daje negovan videz. Pudrasta tekstura vpija maščobo, prikrije masten videz korenin in upočasni ponovno mastenje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za svetle lase: Na svetlih laseh ne pušča vidnih belih ostankov.
  • Oprijemljivost in volumen: Lasem daje več polnosti in poskrbi za svež občutek.
  • Izbrane sestavine: Formula z glino in bio tapiokinim škrobom.
  • Praktična uporaba: Omogoča preprosto uporabo med posameznimi umivanji las.
  • Embalaža za recikliranje: Izdelek je na voljo v embalaži, ki jo je mogoče reciklirati.

Št. izd.: MUE-13398
Vsebina: 25 g
EAN: 4262395460708
Št.-Proizvajalca: 13398
Blagovne znamke: Ela
Barve za lase: Blond
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.
Sestavine (INCI)

Zea Mays Starch, Oryza Sativa (Rice) Starch, Aqua, Silicia, Lauroyl Lysine, Parfum[2], Caolin Clay, Tapioca Starch[1], CI 77492, CI 77007, Benzyl Alcohol[2], Limonene[2]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. iz naravnih eteričnih olj

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ela natural beauty Invisible & Fresh suhi šampon v prahu za svetle lase

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder