Duschdas Gel za prhanje z limono in rožmarinom 225 ml, 225 ml

Poživljajoče čiščenje telesa in občutek čiste kože

Novosti!

€ 1,99

(€ 8,84 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 225 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo
  • vonj limone in rožmarina
  • nežno čisti kožo

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Duschdas Gel za prhanje z limono in rožmarinom 225 ml, 225 ml € 1,99 (€ 8,84 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 5,18
Opis

Gel za prhanje Zitrone in Rosmarin znamke Duschdas nežno očisti vašo kožo in je primeren za vsakodnevno uporabo. Poskrbi za čist in negovan občutek ter pusti poživljajoč sadni vonj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nežno čiščenje: Nežno očisti kožo in pusti negovan občutek.
  • Svež vonj: Ponuja poživljajoč sadni vonj limone in rožmarina do 12 ur.
  • Koži nevtralen pH: Sestava je prilagojena potrebam kože.
  • Praktična uporaba: Obrnjena steklenička omogoča preprost odvzem.

Št. izd.: MUE-T133426
Vsebina: 225 ml
EAN: 8720181334122
Št.-Proizvajalca: T133426
Blagovne znamke: Duschdas
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje z limono in rožmarinom 225 ml

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder