Duschdas Gel za prhanje s kokosom in karitejevim maslom, 225 ml

Nežno čiščenje telesa za čist in negovan občutek na koži

Novosti!

€ 1,99

(€ 8,84 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 225 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo
  • tropski vonj kokosa in karitejevega masla
  • pH-nevtralno za kožo in brez mikroplastike

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Duschdas Gel za prhanje s kokosom in karitejevim maslom, 225 ml € 1,99 (€ 8,84 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 5,18
Opis

Gel za prhanje Kokos Sheabutter znamke Duschdas je namenjen nežnemu čiščenju telesa in vsakodnevni uporabi. Njegova kremasta tekstura se zlahka speni in spere ter pusti prijetno čist in negovan občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Eksotična dišavna nota: Ponuja tropski vonj kokosa in karitejevega masla z nežno noto vanilje.
  • Formula s koži nevtralnim pH: Formula je brez mikroplastike in 99 % biološko razgradljiva.
  • Negovalne sestavine: Formula vsebuje karitejevo maslo.
  • Praktična zasnova: Obrnjena steklenička omogoča preprosto odmerjanje.
  • Premišljena embalaža: Primerna za ponovno polnjenje in izdelana iz reciklirane plastike (brez pokrovčka in etikete).

Št. izd.: MUE-T140030
Vsebina: 225 ml
EAN: 8720181400254
Št.-Proizvajalca: T140030
Blagovne znamke: Duschdas
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje s kokosom in karitejevim maslom