Duschdas Gel za prhanje z limeto in meto, 225 ml

Občutek čiste kože in poživljajoča svežina v vsakdanjem življenju

Novosti!

€ 1,99

(€ 8,84 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 225 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo
  • z limeto in meto
  • formula brez mikroplastike

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Duschdas Gel za prhanje z limeto in meto, 225 ml € 1,99 (€ 8,84 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 5,18
Opis

Gel za prhanje Limette Minze znamke Duschdas je namenjen vsakodnevnemu čiščenju telesa ter pusti čist in negovan občutek na koži. Sveža dišavna kompozicija limete in mete zagotavlja dolgotrajen občutek svežine.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Poživljajoč vonj: Dišavna kompozicija limete in mete poskrbi za dolgotrajno svežino.
  • Nežna formula: Formula s koži nevtralnim pH pusti čist in negovan občutek na koži.
  • Praktična uporaba: Obrnjena steklenička omogoča preprosto odmerjanje, izdelek pa se zlahka razporedi po telesu in spere.
  • Premišljena formula: Izdelana brez mikroplastike in z 99 % biološko razgradljivimi sestavinami.
  • Funkcionalna embalaža: Stabilna steklenička za ponovno polnjenje je izdelana iz 100 % reciklirane plastike (brez pokrovčka in etikete) in jo je mogoče v celoti reciklirati.

Št. izd.: MUE-T133422
Vsebina: 225 ml
EAN: 8720181334108
Št.-Proizvajalca: T133422
Blagovne znamke: Duschdas
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje z limeto in meto

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder