Duschdas Gel za prhanje z limeto in meto XXL, 450 ml

Poživljajoče čiščenje telesa za prijeten občutek na koži

Novosti!

€ 3,59

(€ 7,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo
  • z vonjem limete in mete
  • pH-nevtralna formula za kožo

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Duschdas Gel za prhanje z limeto in meto XXL, 450 ml € 3,59 (€ 7,98 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 6,78
Opis

Gel za prhanje Limette Minze XXL znamke Duschdas je namenjen vsakodnevnemu čiščenju telesa in na koži pusti prijeten občutek.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Svež vonj: Poživlja z dišavno kompozicijo limete in mete.
  • Koži nevtralen pH: Ponuja nežno sestavo s koži nevtralnim pH.
  • Brez mikroplastike: Formula ne vsebuje mikroplastike.
  • Biološko razgradljivo: Formula je 99 % biološko razgradljiva v skladu z metodami OECD.
  • Preprosta uporaba: Zlahka se razporedi po telesu in spere.

Št. izd.: MUE-U133139
Vsebina: 450 ml
EAN: 8720181331282
Št.-Proizvajalca: U133139
Blagovne znamke: Duschdas
Uporaba: Gel za prhanje iztisnite na dlani in spenite. Peno nato previdno nanesite na vlažno kožo in po miljenju temeljito sperite.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje z limeto in meto XXL