Duschdas Gel za prhanje For Men 3in1 XXL, 450 ml

Poživljajoče čiščenje 3 v 1 za vsakodnevni občutek svežine

Novosti!

€ 3,59

(€ 7,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za telo, obraz in lase
  • osvežujoče trpek zeliščni vonj
  • formula je 99 % biološko razgradljiva

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml

Duschdas Gel za prhanje For Men 3in1 XXL, 450 ml € 3,59 (€ 7,98 / l)
NIVEA MEN deodorant v spreju Fresh Active, 75 ml € 6,39 (€ 85,20 / l)
Skupna cena: € 9,98
Opis

Gel za prhanje For Men 3in1 XXL znamke Duschdas je praktično čistilo 3 v 1 za telo, obraz in lase. Formula s koži nevtralnim pH je primerna za vsakodnevno uporabo in pusti čist občutek na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsestranska uporaba: Primeren za vsakodnevno čiščenje telesa, obraza in las.
  • Osvežujoč vonj: Med prhanjem ponuja osvežujoč, trpek zeliščni vonj.
  • Koži nevtralen pH: Nežna sestava brez mikroplastike poskrbi za čist občutek na koži.
  • Preprosta uporaba: Tekstura se zlahka speni in preprosto spere.
  • Okolju prijaznejša embalaža: Stekleničko za ponovno polnjenje je po izpraznitvi mogoče oddati v recikliranje.

Št. izd.: MUE-T133129
Vsebina: 450 ml
EAN: 8720181331237
Št.-Proizvajalca: T133129
Blagovne znamke: Duschdas

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Duschdas Gel za prhanje For Men 3in1 XXL

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder