Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 100 ml

Izjemno blago in vsestransko tekoče milo s čudovitim vonjem

Novosti!

€ 7,49

(€ 74,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • izdelano z izbranimi bio olji
  • vegansko in biorazgradljivo

Pogosto naročeno skupaj z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 100 ml € 7,49 (€ 74,90 / l)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 10,99 (€ 27,48 / l)
Skupna cena: € 18,48
Opis

Prepustite se prijetnemu občutku sproščenosti ... – vonj sivke te izjemne, 3-krat koncentrirane tekoče milnice je še posebej prijeten. Eterična olja in negovalna rastlinska olja v njej izvirajo iz ekološke pridelave ter odražajo visoko kakovost znamke. Zato je 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender dišeča in blaga vsestranska izbira za doma in na poti.

Uporaba: 2–3 kapljice nanesite na roke, nežno spenite, uživajte v žametni peni in nato temeljito sperite.

Št. izd.: XDK-DRBE-OL03LA-EUR
Vsebina: 100 ml
EAN: 018787100011
Blagovne znamke: Dr. Bronner's
Tip kože: za vsak tip kože
Dišavne note: sivka
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue, BDIH, Vegan
Splošne informacije: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi sperite z obilo vode.
Sestavine (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[1], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[1], Glycerin[2], Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[1], Lavandula Oil/Extract, Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[3], Potassium Jojobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Beta Carophyllene, Camphor, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave, s certifikatoma Fair Trade in Regenerative Organic Certified®
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave in s certifikatom Regenerative Organic Certified®

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder