Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint, 100 ml

Osvežujoča dišava in lastnosti - vsestransko, nežno čiščenje

Novosti!

€ 7,49

(€ 74,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • za obraz, telo, lase in drugo
  • nežno in negovalno
  • narejeno z dragocenimi bio olji

Pogosto naročeno skupaj z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint, 100 ml € 7,49 (€ 74,90 / l)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 10,99 (€ 27,48 / l)
Skupna cena: € 18,48
Opis

18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint navdušuje s poživljajočim vonjem eteričnega olja bio poprove mete, ki poskrbi za prijeten in svež začetek dneva. Preizkušena osnova iz umiljenih bio rastlinskih olj nežno čisti in omogoča vsestransko uporabo. Tako je tekoče milo s svežim vonjem vsestranska izbira za doma in na poti.

Uporaba: 2–3 kapljice nanesite na roke, nežno spenite, uživajte v žametni peni in nato temeljito sperite.

Št. izd.: XDK-DRBE-OL03PE-EUR
Vsebina: 100 ml
EAN: 018787100042
Blagovne znamke: Dr. Bronner's
Tip kože: za vsak tip kože
Dišavne note: meta
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue, BDIH, Vegan
Splošne informacije: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi sperite z obilo vode.
Sestavine (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate (Saponified Coconut Oil)[1], Potassium Palm Kernelate (Saponified Palm Kernel Oil)[1], Glycerin[2], Potassium Olivate (Saponified Olive Oil)[1], Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil, Menthol, Potassium Hempseedate (Saponified Hemp Oil)[3], Potassium Jojobate[2], Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Beta-Caryophyllene, Limonene, Pinene

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave, s certifikatoma Fair Trade in Regenerative Organic Certified®
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave in s certifikatom Regenerative Organic Certified®

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint