Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus, 140 g

Blago milo z eteričnim oljem evkiltusa

Novosti!

€ 6,29

(€ 44,93 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 140 g

Na zalogi

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • izdelano z najboljšimi bio rastlinskimi olji
  • popolnoma biorazgradljivo

Pogosto naročeno skupaj z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus, 140 g € 6,29 (€ 44,93 / kg)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 10,99 (€ 27,48 / l)
Skupna cena: € 17,28
Opis

Umivanje s tem milom ni le preprosto čiščenje – to je spa tretma. Zahvaljujoč značilni aromi evkaliptusa ovije telo in duha v svež, čisti vonj, hkrati pa nežno očisti kožo.

Uporaba: Nežno spenite z malo vode in enakomerno porazdelite po koži.

Št. izd.: XDK-DRBE-OBEU05-EUR
Vsebina: 140 g
EAN: 018787231203
Blagovne znamke: Dr. Bronner's
Tip kože: za vsak tip kože
Dišavne note: evkaliptus
Tip las: vsi tipi las
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: plastike
Certifikati: NaTrue, BDIH, Vegan
Splošne informacije: Izogibajte se stiku z očmi in po potrebi sperite z obilo vode.
Sestavine (INCI)

Sodium Cocoate[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Eucalyptus Globulus Oil[2], Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Wax[2], Maris Sal, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Alpha-Terpinene, Limonene, Pinene, Terpineol

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave, s certifikatoma Fair Trade in Regenerative Organic Certified®
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. iz nadzorovane ekološke pridelave in s certifikatom Regenerative Organic Certified®
Pravne informacije
Pooblaščeni zastopnik kot odgovorna oseba EU: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Nemčija, contact@drbronner.eu

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dr. Bronner's Magic Bar Soap Eucalyptus

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder