Depilan Body sprej za depilacijo for men, 200 ml

Preprosto odstranjevanje telesnih dlačic z enostavnim razprševanjem

Novosti!

€ 7,09

(€ 35,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • z vonjem limone, ureo in aloe vero
  • preprosta uporaba brez nevarnosti ureznin

Pogosto naročeno skupaj z Veet Men set za depilacijo intimnega predela , 150 ml

Depilan Body sprej za depilacijo for men, 200 ml € 7,09 (€ 35,45 / l)
Veet Men set za depilacijo intimnega predela , 150 ml € 10,49 (€ 69,93 / l)
Skupna cena: € 17,58
Opis

Depilacijski sprej Body for men znamke Depilan omogoča preprosto odstranjevanje telesnih dlak pri moških in ima svež vonj limone. Formula se zlahka nanese na večje površine ter je primerna za prsi, hrbet, roke, noge in pazduhe.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za moške: Posebej razvit za odstranjevanje dlak s prsi, hrbta, rok, nog in pazduh.
  • Negovalne sestavine: Formula vsebuje ureo, aloe vero in vitamin E.
  • Preprosta uporaba: Preprosto razprševanje in odstranjevanje s krpo ali umivalno rokavico brez nevarnosti ureznin.
  • Svež vonj: Na koži pusti prijeten vonj limone.

Št. izd.: MUE-200001306
Vsebina: 200 ml
EAN: 9005356029935
Št.-Proizvajalca: 200001306
Blagovne znamke: Depilan
Tip kože: normalna koža
Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Depilan Body sprej za depilacijo for men

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder