Coral Tekoči detergent za pranje perila Black Velvet XXL 60, 3 l

Nežna nega in ohranjanje intenzivnosti barv temnega perila

Novosti!

€ 11,09

(€ 3,70 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 3 l

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za črno in temno perilo
  • nežno čiščenje vlaken
  • ohranja intenzivnost barv

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

Coral Tekoči detergent za pranje perila Black Velvet XXL 60, 3 l € 11,09 (€ 3,70 / l)
Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml € 3,19 (€ 4,25 / l)
Skupna cena: € 14,28
Opis

Tekoče pralno sredstvo Black Velvet XXL 60 znamke Coral je namenjeno negi in nežnemu čiščenju črnih ter temnih oblačil. Pomaga ohranjati intenzivnost barv vaših temnih tkanin.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nega barv: Pomaga ohranjati intenzivnost in živahnost barv temnih tkanin.
  • Nežno čiščenje: Nežno očisti vlakna in jih neguje pri vsakem pranju.
  • Prijeten vonj: Perilu daje svež in prijeten vonj.
  • Koncentrirana formula: Zadostuje za do 60 pranj.
  • Redna uporaba: Primerno za redno uporabo.

Št. izd.: MUE-65235356
Vsebina: 3 l
EAN: 8710447369920
Št.-Proizvajalca: 65235356
Blagovne znamke: Coral
Opomba o odmerjanju: Doziranje pralnega sredstva prilagodite količini in stopnji umazanosti perila. Za manjše količine perila lahko uporabite manj detergenta.
Sestava

5–15 % anionske površinsko aktivne snovi, < 5 % neionske površinsko aktivne snovi, dišave, milo, polikarboksilati, encimi, alfa-izometil ionon, linalool, metilizotiazolinon, oktilizotiazolinon

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P305+P351+P338 - PRI STIKU Z OČMI: Previdno izpirati z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P337+P313 - Če draženje oči ne preneha: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.

Previdnostni stavki:

  • H319 - Povzroča hudo draženje oči.
  • EUH208 - Lahko povzroči alergijski odziv.
Pravne informacije
Proizvajalec: Unilever Deutschland GmbH, Neue Burg 1, 20457, Hamburg, Nemčija, www.unilever.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Coral Tekoči detergent za pranje perila Black Velvet XXL 60

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder