Coral Black Velve tekoči detergent za pranje perila, 1,25 l

Učinkovita nega vlaken za intenzivno temne barve

Novosti!

€ 7,69

(€ 6,15 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 1,25 l

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za temno in črno perilo
  • nežno in blago čiščenje
  • z encimi za nego barv

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml

Coral Black Velve tekoči detergent za pranje perila, 1,25 l € 7,69 (€ 6,15 / l)
Frosch Mehčalec Zero Sensitive, 750 ml € 3,19 (€ 4,25 / l)
Skupna cena: € 10,88
Opis

Tekoče pralno sredstvo Black Velve znamke Coral je namenjeno temnemu in črnemu perilu ter omogoča nežno čiščenje. Posebna formula ščiti temne tkanine in učinkovito neguje vlakna.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nega barv: Vsebuje encime za nego barv, ki pomagajo dlje ohranjati intenzivno črnino.
  • Nega vlaken: Nežno čisti in ščiti temne tkanine.
  • Koncentrirana formula: Koncentrirana formulacija za učinkovito nego perila pri temperaturah od 20 do 60 stopinj.
  • Embalaža: Steklenica je izdelana iz 70 % reciklirane plastike in jo je brez pokrovčka ter etikete mogoče reciklirati.

Navodilo za uporabo: Upoštevajte navodila za nego na tekstilu in svetle barve perite ločeno. Ni primerno za volno, svilo in kašmir.


Št. izd.: MUE-64408983
Vsebina: 1,25 l
EAN: 8710447414118
Št.-Proizvajalca: 64408983
Blagovne znamke: Coral
Opomba o odmerjanju: Doziranje pralnega sredstva prilagodite količini in stopnji umazanosti perila. Za manjše količine perila lahko uporabite manj detergenta.
Sestava

5–15 % anionske površinsko aktivne snovi, < 5 % neionske površinsko aktivne snovi, dišave, milo, polikarboksilati, encimi, alfa-izometil ionon, linalool, metilizotiazolinon, oktilizotiazolinon

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P305+P351+P338 - PRI STIKU Z OČMI: Previdno izpirati z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P337+P313 - Če draženje oči ne preneha: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.

Previdnostni stavki:

  • H319 - Povzroča hudo draženje oči.
  • EUH208 - Lahko povzroči alergijski odziv.
Pravne informacije
Proizvajalec: Unilever Austria GmbH, Stella-Klein-Löw-Weg 13, 1023, Wien, Avstrija, www.unilever.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Coral Black Velve tekoči detergent za pranje perila

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder