Clairol Professional colorstrong barva za lase 4/0 srednje rjava, 199 ml

Zanesljivo prekrivanje sivih las in intenzivno ohranjanje barve

Novosti!

€ 9,99

(€ 50,20 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 199 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • večdimenzionalen barvni rezultat
  • brez amoniaka in s sistemom Bonding

Pogosto naročeno skupaj z milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Clairol Professional colorstrong barva za lase 4/0 srednje rjava, 199 ml € 9,99 (€ 50,20 / l)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / l)
Skupna cena: € 36,48
Opis

Trajna barva za lase colorstrong 4/0 Mittelbraun znamke Clairol Professional je primerna za vse tipe las in zagotavlja večdimenzionalen barvni rezultat. Formula brez amoniaka zagotavlja zanesljivo prekrivanje sivih las in podpira notranjo strukturo las.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe las: Zagotavlja zanesljivo prekrivanje sivih las brez amoniaka.
  • Večdimenzionalen barvni rezultat: Odsevni pigmenti poskrbijo za večplastne tone v srednje rjavem odtenku.
  • Vgrajen Bonding sistem: Formula z AHA podpira notranjo strukturo las.
  • Obsežen komplet: Vsebuje Bonding Primer, Color Creme, razvijalec, Bonding nego in rokavice.
  • Zapečatenje barve: Priložena Bonding nega po uporabi pomaga zapečatiti barvo.

Št. izd.: MUE-99350191712
Vsebina: 199 ml
EAN: 4068359144253
Št.-Proizvajalca: 99350191712
Blagovne znamke: Clairol Professional
Tip las: vsi tipi las
Sestavine (INCI)

Bonding primer z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Quaternium-80, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Malic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate

Permanentna barvna krema z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Ethanolamine, Cetearylalcohol, 2-Methoxymethyl-P-Phenylenediamine, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, 2-Amino-5-Ethylphenol Hcl, Dicetyl Phosphate, M-Aminophenol, Hydroxyethyl-3,4-Methylenedioxyaniline Hcl, Sodium Sulfite, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Ascorbic Acid, Parfum, N,n-Bis(Carboxymethyl)-, N,n-Bis(2-Hydroxyethyl)-P-Phenylenediamine Sulfate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Citric Acid, Disodium Edta, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Metasilicate

Razvijalec

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Ceteareth-25, Salicylic Acid, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid

Bonding nega z AHA

Aqua, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Malic Acid, Glutamic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Edta, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinon, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite

Barve za lase – pomembne informacije in opozorila

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Clairol Professional colorstrong barva za lase 4/0 srednje rjava