Chopard Casmir Eau de Parfum, 100 ml

Popelje vas v orientalsko pravljico

€ 44,99

(€ 449,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • cvetlične arome
  • klasičen vonj

Pogosto naročeno skupaj z NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml

Chopard Casmir Eau de Parfum, 100 ml € 44,99 (€ 449,90 / l)
NIVEA sun Eau de Toilette, 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Skupna cena: € 68,98
Opis

Že sama steklenička dišave Casmir Eau de Parfum zbuja asociacije na orientalsko pravljico. In vonj, ki ga vsebuje, ne razočara: eksotično orientalsko cvetje, sadje in začimbe dajejo parfumu mamljiv, a ne preveč sladek značaj. Zaradi tega je ta zelo ženstveni vonj prava parfumska klasika.

Št. izd.: MUE-DAB131918
Vsebina: 100 ml
EAN: 7640177366016
Št.-Proizvajalca: DAB131918
Blagovne znamke: Chopard
Dišavne note: cvetlične, orientalske
Zgornja nota (nota glave): bergamotka, kokos, mango, breskev
Srednja nota (nota srca): pelargonija, jasmin, šmarnica
Spodnja nota (osnovna nota): ambra, pačuli, sandalovina, vanilija
Sestavine (INCI)

Alcohol Denat, Parfum, Aqua, Benzophenone-3, Benzyl Alcohol, Bht, Citral, Citronellal, Linalool, CI 15510 (D&c Orange No. 4)

Pravne informacije
Proizvajalec: NOBILIS Group GmbH, Rheingaustraße 32, 65201, Wiesbaden, Nemčija, www.nobilis-group.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Chopard Casmir Eau de Parfum