Bugatti Toaletna voda Natural Spray Signature Blue, 100 ml

Svežina in izrazit značaj z dolgotrajno globino

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • vodna in začimbna dišavna nota
  • praktičen razpršilnik s črpalko

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Toaletna voda Natural Spray Signature Blue, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

Toaletna voda Natural Spray Signature Blue znamke Bugatti je vodna dišavna kompozicija za moške s svežim, izrazitim in začimbnim značajem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Večplastna dišavna nota: Združuje poživljajočo zgornjo noto s srčnimi notami listov vijolice, pačulija in črnega popra.
  • Dolgotrajna globina: Osnovno noto zaznamujejo animalistične note, kadilo in tonka.
  • Fina porazdelitev: Praktičen razpršilnik s pumpico omogoča ciljno in fino razprševanje.

Št. izd.: MUE-40217
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395402173
Št.-Proizvajalca: 40217
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti Toaletna voda Natural Spray Signature Blue

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder