Bugatti Toaletna voda Natural Spray Signature Black, 100 ml

Lesno-aromatična dišava za dan in večer

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • lesna in aromatična dišavna nota
  • dolgotrajna dišava

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Toaletna voda Natural Spray Signature Black, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

Toaletna voda Natural Spray Signature Black znamke Bugatti je lesna in aromatična dišavna kompozicija za moške. Ponuja dolgotrajen vonj za različne priložnosti.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Moška dišava: Dišavna kompozicija, posebej zasnovana za moške.
  • Lesna in aromatična: Združuje žajbelj v zgornji noti, cedrovino v srčni noti ter tonko, jantar in kakav v osnovni noti.
  • Dolgotrajna: Odlikuje jo dolgotrajna dišavna izkušnja.
  • Elegantna steklenička: Na voljo v črno-beli steklenički.

Št. izd.: MUE-40218
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395402180
Št.-Proizvajalca: 40218
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti Toaletna voda Natural Spray Signature Black