Bugatti Signature White toaletna voda, 100 ml

Elegantna dišava z lesnimi in začimbnimi notami

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • lesna in sadno-začimbna dišava
  • veganska formulacija

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Signature White toaletna voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

Signature White toaletna voda znamke Bugatti je lesna, sadno-začimbna dišava za moške. Kompozicija ponuja večplastno dišavno izkušnjo pri vsakodnevni uporabi.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Moška dišava: Posebej ustvarjena za moške.
  • Veganska formula: Ne vsebuje sestavin živalskega izvora.
  • Sadna zgornja nota: Združuje bergamotko, limono, slivo in jabolko.
  • Začimbna srčna nota: Združuje liste nageljnovih žbic, cimet, geranijo in prefinjeno dimno noto.
  • Lesna osnovna nota: Zaokrožena s cedrovino, vaniljo in ambro.

Št. izd.: MUE-40216
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395402166
Št.-Proizvajalca: 40216
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti Signature White toaletna voda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder