Bugatti Performance Deep Blue toaletna voda, 100 ml

Svež značaj dišave za dinamičen nastop

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • vodne, lesne in tople note
  • razpršilnik s črpalko za fino porazdelitev

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Performance Deep Blue toaletna voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

Performance Deep Blue toaletna voda znamke Bugatti je moška dišava s svežim značajem. Kompozicija združuje vodne, lesne in tople note v uravnoteženo dišavno izkušnjo.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Svež značaj: Združuje vodne, lesne in tople note.
  • Srčna nota: Sestavljajo jo lavandin, vodne in aldehidne note.
  • Osnovna nota: Zaokrožena z mošusom, jantarjem, sandalovino, odtenki mahu in karamelo.
  • Preprosta uporaba: Razpršilnik s pumpico poskrbi za fino porazdelitev.

Št. izd.: MUE-41317
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395413179
Št.-Proizvajalca: 41317
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti Performance Deep Blue toaletna voda