BODY&SOUL Intenzivna krema za roke Slow Down, 50 ml

Bogata nega za gladke roke in nohte

Novosti!

€ 2,09

(€ 41,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • cvetlično-sladek vonj potonike in vanilje
  • se hitro vpije in ne pušča mastnega občutka

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

BODY&SOUL Intenzivna krema za roke Slow Down, 50 ml € 2,09 (€ 41,80 / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml € 6,99 (€ 116,50 / l)
Skupna cena: € 9,08
Opis

Intenzivna krema za roke Slow Down znamke BODY&SOUL nudi bogato nego rok in nohtov vseh tipov kože. Poskrbi za prijetno mehak občutek kože in negovan videz.

Vse prednosti na kratko:

  • bogata formula: vsebuje 15 % glicerina, 4 % izvlečka karitejevega masla in alantoin.
  • prijetna tekstura: zlahka se razporedi, hitro vpije in ne pušča mastnega filma.
  • cvetlično-sladek vonj: z vonjem potonike in vanilje.
  • vsestranska nega: primerna za nego rok in nohtov.

Št. izd.: MUE-107735
Vsebina: 50 ml
EAN: 2200306611032
Št.-Proizvajalca: 107735
Blagovne znamke: BODY&SOUL
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Kremo nežno vmasirajte v suhe in čiste roke. Po potrebi nanos ponovite večkrat na dan.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BODY&SOUL Intenzivna krema za roke Slow Down