Blink Dezinfekcijsko pršilo, 100 ml

Zanesljivo čiščenje površin doma in na poti

Novosti!

€ 1,19

(€ 11,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse pralne površine
  • za gospodinjstvo in na poti
  • odstrani do 99,99 % mikrobov

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Čistilo za prho in kad s citrusi, 950 ml

Blink Dezinfekcijsko pršilo, 100 ml € 1,19 (€ 11,90 / l)
Frosch Čistilo za prho in kad s citrusi, 950 ml € 3,59 (€ 3,78 / l)
Skupna cena: € 4,78
Opis

Razkuževalno pršilo znamke Blink je namenjeno praktičnemu razkuževanju površin v gospodinjstvu in na poti. Na različnih pralnih površinah zagotavlja zanesljivo higieno.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsestranska uporaba: Primerno za vse pralne površine v gospodinjstvu in na poti.
  • Širok spekter uporabe: Primerno za straniščne deske, tipkovnice, kljuke, otroške stolčke, previjalne podloge in delovne površine.
  • Visoka učinkovitost: Odstrani do 99,99 % bakterij, kvasovk in virusov z ovojnico.

Št. izd.: MUE-MU-323-001
Vsebina: 100 ml
EAN: 4053776049663
Št.-Proizvajalca: MU-323-001
Blagovne znamke: Blink
Biocide uporabljate varno. Pred uporabo vedno preberite etiketo in informacije o proizvodu.
Koncentracija aktivne sestavine
Koncentracija aktivne sestavine na 1 kg
etanol 450 g
Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P101 - Če je potreben zdravniški nasvet, mora biti na voljo posoda ali etiketa proizvoda.
  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.
  • P210 - Hraniti ločeno od vročine, vročih površin, isker, odprtega ognja in drugih virov vžiga. Kajenje prepovedano.
  • P233 - Hraniti v tesno zaprti posodi.
  • P260 - Ne vdihavati prahu/dima/plina/meglice/hlapov/razpršila.
  • P305+P351+P338 - PRI STIKU Z OČMI: Previdno izpirati z vodo nekaj minut. Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P501 - Vsebino/posodo odstranite po navedbah lokalnih/nacionalnih uredb/pravil.

Previdnostni stavki:

  • H226 - Vnetljiva tekočina in hlapi.
Pravne informacije
Proizvajalec: Dr. Schumacher GmbH, Am Roggenfeld 3, 34323 , Malsfeld, Nemčija, www.schumacher-online.com/de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Blink Dezinfekcijsko pršilo