Bioré Peel-Off Gel za nepravilnosti, 15 ml

Ciljna nega kože z nepravilnostmi

Novosti!

€ 8,99

(€ 599,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 15 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • z 1 % salicilne kisline
  • natančen in preprost nanos

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Bioré Peel-Off Gel za nepravilnosti, 15 ml € 8,99 (€ 599,33 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 24,78
Opis

Peel-Off Gel za nepravilnosti znamke Bioré omogoča ciljno nego predelov z vidnimi kožnimi nepravilnostmi in je primeren za vse tipe kože. Formula z 1 % salicilne kisline omogoča natančen nanos in na koži ustvari prozoren, prilagodljiv film.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Formula s salicilno kislino: Vsebuje 1 % salicilne kisline za ciljno uporabo na predelih z vidnimi kožnimi nepravilnostmi.
  • Natančno odmerjanje: Praktičen aplikator omogoča natančen nanos tudi na težje dostopnih mestih.
  • Učinek filmskega obliža: Tekoči gel se posuši v prozoren film, ki se prilagodljivo prilega koži.
  • Preprosto odstranjevanje: Z rahlim drgnjenjem ob robu ga lahko sprostite in nežno odstranite.

Navodila za uporabo: Primerno za uporabo zjutraj in zvečer; po nanosu pustite delovati najmanj štiri ure.


Št. izd.: MUE-29409
Vsebina: 15 ml
EAN: 5017634294090
Št.-Proizvajalca: 29409
Blagovne znamke: Bioré
Tip kože: za vsak tip kože

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bioré Peel-Off Gel za nepravilnosti

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder