Batiste Suhi šampon za občutljivo lasišče brez dišav Mini, 50 ml

Hitra osvežitev las brez vode

Novosti!

€ 2,19

(€ 43,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo lasišče
  • hitra osvežitev in čiščenje
  • brez dišav

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Batiste Suhi šampon za občutljivo lasišče brez dišav Mini, 50 ml € 2,19 (€ 43,80 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 17,98
Opis

Suhi šampon za občutljivo lasišče brez dišav Mini znamke Batiste preprosto osveži vaše lase in je posebej primeren za občutljivo lasišče.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Občutljivo lasišče: Primeren je za uporabo na občutljivem lasišču.
  • Brez dišav: Ne vsebuje dodanih dišav.

Št. izd.: MUE-509750
Vsebina: 50 ml
EAN: 5010724005729
Št.-Proizvajalca: 509750
Blagovne znamke: Batiste
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Batiste Suhi šampon za občutljivo lasišče brez dišav Mini