Batiste Suhi šampon Original, 200 ml

Svež videz in več polnosti brez vode

Novosti!

€ 4,99

(€ 24,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z riževim škrobom in nežno dišavno noto
  • oblikovanju daje več polnosti in volumna

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Batiste Suhi šampon Original, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 20,78
Opis

Suhi šampon Original znamke Batiste lasem v trenutku podari čist in svež videz brez uporabe vode. Primeren je za vse tipe las in idealen za čas med umivanji.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Formula za vpijanje maščobe: Formula z riževim škrobom vpije odvečno maščobo neposredno pri lasnih koreninah.
  • Več polnosti: Lasem pri oblikovanju podari dodaten volumen in prijeten oprijem.
  • Nežen do las: Med uporabo ne izsuši las in pusti nežen, klasičen vonj.
  • Hitra osvežitev: Brez uporabe vode poskrbi za negovan videz las.

Št. izd.: MUE-2-532597
Vsebina: 200 ml
EAN: 5010724527481
Št.-Proizvajalca: 2-532597
Blagovne znamke: Batiste
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Batiste Suhi šampon Original