Batiste Nežen suhi šampon za občutljivo lasišče, 200 ml

Svež videz in občutek čistih las brez vode

Novosti!

€ 4,99

(€ 24,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo lasišče
  • neodišavljena in nežna formula
  • ne pušča ostankov

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Batiste Nežen suhi šampon za občutljivo lasišče, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 20,78
Opis

Nežen suhi šampon za občutljivo lasišče znamke Batiste poskrbi za svež videz las med umivanji. Nežna formula brez dišav je posebej zasnovana za občutljivo lasišče.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Posebej zasnovan za občutljivo lasišče.
  • Brez dišav: Formula brez dišav za prijeten občutek na lasišču.
  • Svež videz pri koreninah: Vpije odvečno maščobo pri lasnih koreninah in lasem v trenutku podari čistejši videz.
  • Brez ostankov: Lahka formula na osnovi riževega škroba ne pušča vidnih sledi.

Navodila za uporabo: Pred uporabo na kratko pretresite, razpršite na lasne korenine z razdalje približno 30 cm, vmasirajte s konicami prstov in razčešite.


Št. izd.: MUE-509509
Vsebina: 200 ml
EAN: 5010724003824
Št.-Proizvajalca: 509509
Blagovne znamke: Batiste
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Batiste Nežen suhi šampon za občutljivo lasišče

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder