BARFUSS Krema z jelenovim lojem, 75 ml

Bogata nega za obremenjena stopala

Novosti!

€ 2,09

(€ 27,87 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 75 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za stopala
  • s sojinim oljem in zeliščnimi izvlečki
  • negovalna formulacija

Pogosto naročeno skupaj z BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g

BARFUSS Krema z jelenovim lojem, 75 ml € 2,09 (€ 27,87 / l)
BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Skupna cena: € 4,58
Opis

Krema z jelenovim lojem znamke BARFUSS je nega za stopala s ciljno zasnovano formulacijo.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Formulacija: Vsebuje sojino olje.
  • Rastlinski dodatki: Obogatena z zeliščnimi izvlečki.

Št. izd.: MUE-5310-BAR03
Vsebina: 75 ml
EAN: 4053776046211
Št.-Proizvajalca: 5310 BAR03
Blagovne znamke: BARFUSS
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Nežno vmasirajte v suha, čista stopala in pustite, da se dobro vpije.
Pravne informacije
Proizvajalec: TITANIA® Fabrik GmbH, Fortuna Str. 8-14, 42489, Wülfrath, Nemčija, www.titania-fabrik.de/startseite

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BARFUSS Krema z jelenovim lojem

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder