BARFUSS Balzam za stopala in nohte, 100 ml

Intenzivna nega stopal in nohtov

Novosti!

€ 1,69

(€ 16,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • primerno za diabetike
  • vlaži in neguje
  • s kokosovim oljem, glicerinom in pantenolom

Pogosto naročeno skupaj z BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g

BARFUSS Balzam za stopala in nohte, 100 ml € 1,69 (€ 16,90 / l)
BARFUSS Sol za kopel za stopala, 450 g € 2,49 (€ 5,53 / kg)
Skupna cena: € 4,18
Opis

Balzam za stopala in nohte znamke BARFUSS neguje kožo na stopalih in jo vlaži. Njegova formulacija podpira tudi stabilnost in prožnost nohtov.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Negovalna formula: S kokosovim oljem, glicerinom in pantenolom za negovan občutek na koži.
  • Intenzivno vlaženje: Kožo na stopalih zanesljivo oskrbuje z vlago.
  • Nega nohtov: Podpira negovan videz nohtov ter njihovo prožnost.
  • Primerna ciljna skupina: Primeren tudi za diabetike.

Št. izd.: MUE-110080000256
Vsebina: 100 ml
EAN: 4053776031866
Št.-Proizvajalca: 110080000256
Blagovne znamke: BARFUSS
Tip kože: za vsak tip kože
Pravne informacije
Proizvajalec: Duesberg medical GmbH, Thüringer Straße 20, 46286, Dorsten, Nemčija, www.duesberg-medical.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BARFUSS Balzam za stopala in nohte