AVEO Dezodorant roll-on "Cvetlični čar", 50 ml

Zanesljiva dezodorantna zaščita in cvetlična svežina

Novosti!

€ 1,09

(€ 21,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo
  • cvetlični vonj in svežina
  • praktična roll-on oblika

Pogosto naročeno skupaj z AVEO Gel za prhanje "Dobro razpoloženje", 200 ml

AVEO Dezodorant roll-on "Cvetlični čar", 50 ml € 1,09 (€ 21,80 / l)
AVEO Gel za prhanje "Dobro razpoloženje", 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / l)
Skupna cena: € 3,38
Opis

Dezodorant roll-on Cvetlični čar znamke AVEO je roll-on s cvetličnim vonjem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Praktična oblika: Roll-on omogoča preprost nanos.
  • Cvetlični vonj: Na koži pusti cvetlični vonj.

Št. izd.: MUE-1554883
Vsebina: 50 ml
EAN: 4053776001487
Št.-Proizvajalca: 1554883
Blagovne znamke: AVEO
Tip kože: normalna koža
Uporaba: Dezodorant roll-on z nežnim pritiskom enakomerno povaljajte po celotni pazduhi. Pustite, da se popolnoma posuši, preden pride v stik z oblačili. Ne uporabljajte na razdraženi koži.
Pravne informacije
Proizvajalec: Royal Sanders BV, Industriepark Vliedberg 12, 5251 RG, Vlijmen, Nizozemska, royalsanders.com/de/home-deutsch

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek AVEO Dezodorant roll-on "Cvetlični čar"