ziaja Pineapple Skin Care Sorbet piling za telo - proti celulitu, 160 ml

Z orehovimi lupinami in kremenom

€ 4,40 € 4,89 -10%

(€ 27,50 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 160 ml

Na zalogi

Dostava do četrtek, 8. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • gladi in regenerira
  • krepi strukturo kože
  • s karnitinom in koencimom A

Pogosto naročeno skupaj z Dove Body Love losjon za telo s karitejevim maslom in vanilijo, 400 ml

ziaja Pineapple Skin Care Sorbet piling za telo - proti celulitu, 160 ml € 4,40 (€ 27,50 / l)
Dove Body Love losjon za telo s karitejevim maslom in vanilijo, 400 ml € 4,85 (€ 12,13 / l)
Skupna cena: € 9,25
Opis

Prijeten, drobnozrnat piling z orehovimi lupinami in silicijem za gladko in regenerirano kožo - piling za telo Pineapple Skin Care Sorbet ziaja krepi zgornjo plast kože in izboljša elastičnost kože. Zahvaljujoč kofeinu se ohranja vitalnost kože. Karnitin in koencim A spodbujata presnovo maščob in lahko v kombinaciji s kofeinom delujeta shujševalno. Osvežujoč vonj ananasa poživi vaše čute.

Št. izd.: XBO-SCT-15843
Vsebina: 160 ml
EAN: 5901887051893
Št.-Proizvajalca: 15843
Blagovne znamke: ziaja
Tip kože: za vsak tip kože
Dišavne note: eksotične
Lastnosti izdelka: vegansko
Brez: mikroplastike, mineralnih olj, parabenov, silikonov, glutena, SLES (natrijevega lavril eter sulfata)
Uporaba: S krožnimi gibi vmasirajte piling v vlažno kožo. Posebno pozornost namenite zelo suhim predelom, kot so komolci in pete. Nato previdno sperite. To lepotno rutino izvajajte največ 1-2 krat na teden.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Coco Glucoside, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Carbomer, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Caffeine, Ananas Sativus Fruit Extrat, Propylene Glycol, Enteromorpha Compressa Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Fragrance, Linalool, Sodium Hydroxyde, CI 47005

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Ziaja Ltd Zaklad Produkcji Lekow Sp. z o.o., ul. Jesienna 9, 80-298, Gdańsk, Poljska, ziaja@ziaja.com, www.ziaja.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek ziaja Pineapple Skin Care Sorbet piling za telo - proti celulitu