Weleda Učvrstitveno olje za obraz z granatnim jabolkom , 30 ml

Daje svežo energijo

€ 23,99

(€ 799,67 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 30 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za zrelo kožo nad 40
  • gladi gube
  • z 8 različnimi olji

Pogosto naročeno skupaj z Weleda Učvrstitvena serum z granatnim jabolkom in maca peptidi, 30 ml

Weleda Učvrstitveno olje za obraz z granatnim jabolkom , 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Weleda Učvrstitvena serum z granatnim jabolkom in maca peptidi, 30 ml € 23,99 (€ 799,67 / l)
Skupna cena: € 47,98
Opis

Posebno lahka in hranljiva tekstura tega olja za učvrstitev obraza vsebuje skupno osem izvrstnih rastlinskih olj in je zato izjemno hranilno. Posebna kombinacija z oljem granatnega jabolka, argana in avokada intenzivno nahrani, aktivira obnovo celic in vam podari močno, okrepljeno in sijočo kožo.

Uporaba: Zjutraj in zvečer nanesite nekaj kapljic olja na čisto, še vlažno kožo obraza, vratu in dekolteja ter nežno vmasirajte.

Opomba: Učvrstitveno dnevno ali nočno kremo znamke Weleda lahko obogatite tudi z oljem za obraz.

Št. izd.: XEC-WEL-102346
Vsebina: 30 ml
EAN: 4001638596312
Št.-Proizvajalca: 102346
Blagovne znamke: Weleda
Tip kože: zrela koža
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue
Uporaba: Po potrebi nanesite majhno količino na očiščeno kožo obraza in nežno vmasirajte.
Sestavine (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil[1], Triticum Vulgare Germ Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Haematococcus Pluvialis Extract, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Panicum Miliaceum Seed Extract[1], Parfum, Alpha-Terpinene, Beta-Caryophyllene, Camphor, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Geraniol, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Pinene, Terpineol, Terpinolene

  1. iz ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Nemčija, www.weleda.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Weleda Učvrstitveno olje za obraz z granatnim jabolkom

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder