Viss Čistilno mleko z vonjem pomladnega cvetja, 500 ml

Temeljito čiščenje in svež vonj po vsem domu

Novosti!

€ 2,49

(€ 4,98 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za površine v kuhinji in kopalnici
  • odstranjuje maščobo in trdovratno umazanijo
  • z vonjem spomladanskega cvetja in tehnologijo Cleanboost

Pogosto naročeno skupaj z Frosch Higiensko čistilo Baby, 500 ml

Viss Čistilno mleko z vonjem pomladnega cvetja, 500 ml € 2,49 (€ 4,98 / l)
Frosch Higiensko čistilo Baby, 500 ml € 3,99 (€ 7,98 / l)
Skupna cena: € 6,48
Opis

Čistilno mleko z vonjem pomladnega cvetja znamke Viss je čistilno sredstvo za površine v kuhinji in kopalnici, ki zanesljivo odstranjuje maščobo in trdovratno umazanijo. Formula poskrbi za temeljito čistočo po vsem domu in pusti prijeten vonj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vsestransko čiščenje: Primerno za površine v kuhinji, kopalnici in po celotnem domu.
  • Močno delovanje: Zanesljivo odstrani maščobo in trdovratno umazanijo.
  • Posebna formula: Formula s čistilnimi delci in tehnologijo Cleanboost.
  • Prijeten vonj: Pusti nežen, svež vonj po pomladnem cvetju.
  • Preprosta uporaba: Omogoča enostavno uporabo pri čiščenju.

Št. izd.: MUE-T124002
Vsebina: 500 ml
EAN: 8720181239915
Št.-Proizvajalca: T124002
Blagovne znamke: Viss
Sestava

< 5 % anionske površinsko aktivne snovi, neionske površinsko aktivne snovi, milo, dišave

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Opozorilna beseda: NEVARNO

Stavki o nevarnosti:

  • P338 - Odstranite kontaktne leče, če jih imate in če to lahko storite brez težav. Nadaljujte z izpiranjem.
  • P305+P351 - V primeru stika z očmi: spirajte nekaj minut s čisto vodo.
  • P337+P313 - Če draženje oči ne preneha: poiščite zdravniško pomoč/oskrbo.

Previdnostni stavki:

  • H319 - Povzroča hudo draženje oči.
Pravne informacije
Proizvajalec: Unilever Deutschland GmbH, Neue Burg 1, 20457, Hamburg, Nemčija, www.unilever.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Viss Čistilno mleko z vonjem pomladnega cvetja