Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Overnight, 200 ml

Intenzivno vlaženje za spočit videz kože zjutraj

Novosti!

€ 9,09

(€ 45,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • losjon za telo za nočno nego
  • s hialuronsko kislino in Vaseline Jelly
  • hitro se vpije

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Overnight, 200 ml € 9,09 (€ 45,45 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 12,28
Opis

Gluta-Hya Serum Burst Lotion Overnight znamke Vaseline je negovalni nočni losjon za telo, ki kožo intenzivno oskrbi z vlago. Hitro se vpije ter čez noč poskrbi za bolj prožen in spočit videz kože ter negovan občutek zjutraj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Intenzivna nega: Kožo čez noč bogato oskrbi z vlago.
  • Hitro vpijanje: Hitro se vpije in pusti prijeten občutek kože.
  • Negovalna formula: Vsebuje hialuron, hidroliziran kolagen in Vaseline Jelly.
  • Osvežujoč učinek: Koži daje polnejši in bolj spočit videz.

Navodilo za uporabo: Najbolje ga je uporabljati zvečer pred spanjem kot nočni losjon za telo.


Št. izd.: MUE-65226549
Vsebina: 200 ml
EAN: 8721317739378
Št.-Proizvajalca: 65226549
Blagovne znamke: Vaseline
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Vaseline Gluta-Hya Serum Burst Lotion Overnight