Vaseline Body Lotion Cocoa Radiant, 400 ml

Bogata nega telesa za gladek občutek na koži

Novosti!

€ 6,29

(€ 15,73 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za negovan občutek kože
  • s prijetnim vonjem kakava
  • intenzivno neguje kožo

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

Vaseline Body Lotion Cocoa Radiant, 400 ml € 6,29 (€ 15,73 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / l)
Skupna cena: € 9,48
Opis

Body Lotion Cocoa Radiant znamke Vaseline je bogat losjon za telo, ki poskrbi za negovan občutek kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Intenzivna nega: Intenzivno neguje kožo.
  • Prožen občutek kože: Na koži pusti občutno prožen občutek.
  • Prijeten vonj: Navduši s prijetnim vonjem kakava.

Št. izd.: MUE-65495059
Vsebina: 400 ml
EAN: 8712561483162
Št.-Proizvajalca: 65495059
Blagovne znamke: Vaseline
Tip kože: suha koža
Uporaba: Vmasirajte v čisto, suho kožo in pustite, da se vpije.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Vaseline Body Lotion Cocoa Radiant