Vademecum Bio zobna pasta z meto od 6. leta, 50 ml

Nežno čiščenje zob za vsakodnevno negovalno rutino

Novosti!

€ 3,29

(€ 65,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za otroke od 6. leta dalje
  • s prijetnim okusom mete
  • formula brez fluorida

Pogosto naročeno skupaj z Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml

Vademecum Bio zobna pasta z meto od 6. leta, 50 ml € 3,29 (€ 65,80 / l)
Bioniq Repair zobna pasta, 75 ml € 7,49 (€ 99,87 / l)
Skupna cena: € 10,78
Opis

Bio zobna pasta z meto od 6. leta znamke Vademecum je zobna pasta za otroke od 6. leta dalje, ki omogoča nežno čiščenje zob.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za otroke od 6. leta: Posebej razvita za čiščenje zob starejših otrok.
  • Nežno čiščenje: Omogoča blago nego zob.
  • Brez fluorida: Formula je popolnoma brez fluorida.
  • Svež okus: Navduši s prijetnim okusom mete.

Št. izd.: MUE-2704600
Vsebina: 50 ml
EAN: 90443527
Št.-Proizvajalca: 2704600
Blagovne znamke: Vademecum
Sestavine (INCI)

Sorbit, Mentha Piperita Leaf Water, Hydrated Silica, Xylit, Lauryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Aroma, Aqua, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Sodium Benzoate, Spirulina Maxima Extract

Pravne informacije
Proizvajalec: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Nemčija, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Vademecum Bio zobna pasta z meto od 6. leta