Terra Naturi SENSITIV dezodorantna krema, 50 ml

Zanesljiva dezodorantna zaščita in negovan občutek na koži vsak dan

Novosti!

€ 4,49

(€ 89,80 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 50 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • s sodo bikarbono in rastlinskimi olji
  • 24-urna dezodorantna zaščita in nega kože

Pogosto naročeno skupaj z Terra Naturi MEN Active Wild 3in1 gel za prhanje, 200 ml

Terra Naturi SENSITIV dezodorantna krema, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Terra Naturi MEN Active Wild 3in1 gel za prhanje, 200 ml € 2,09 (€ 10,45 / l)
Skupna cena: € 6,58
Opis

SENSITIV dezodorantna krema znamke Terra Naturi je negovalna dezodorantna krema s sodo bikarbono, ki zanesljivo pomaga preprečevati neprijeten telesni vonj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • 24-urna dezodorantna zaščita: Zagotavlja dolgotrajno zaščito pred nastankom neprijetnega vonja.
  • S sodo bikarbono: Podpira nežno formulo za zanesljiv občutek svežine.
  • Dragocena olja: Vsebuje bio sončnično olje, bio sezamovo olje in bio avokadovo olje.
  • Negovalna formula: Neguje občutljivo kožo pod pazduhami.

Št. izd.: MUE-1109-00085
Vsebina: 50 ml
EAN: 4053776011592
Št.-Proizvajalca: 1109-00085
Blagovne znamke: Terra Naturi
Tip kože: za vsak tip kože, občutljiva koža
Pravne informacije
Proizvajalec: Szaidel Cosmetic GmbH, Fabrikstraße 9, 66892, Bruchmühlbach-Miesau, Nemčija, www.szaidel-cosmetics.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi SENSITIV dezodorantna krema

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder