Terra Naturi Kana rastlinska barva za lase, rjava, 100 g

Za naraven rezultat

€ 4,99

(€ 49,90 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • trajna barva
  • možno mešanje
  • nežno

Pogosto naročeno skupaj z Terra Naturi COLOR & GLANZ šampon, 200 ml

Terra Naturi Kana rastlinska barva za lase, rjava, 100 g € 4,99 (€ 49,90 / kg)
Terra Naturi COLOR & GLANZ šampon, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / l)
Skupna cena: € 7,28
Opis

Rastlinska barva v rjavi niansi je narejena iz povsem naravnih sestavin: iz listov indigovega grma, listov kane in izvlečka akacije. Nežna naravna barva se lahko uporablja celo na poškodovanih laseh. Primerno za srednje rjave lase. Rezultat je naraven, sijoč, topel rjav ton. V mešanici z drugimi barvami kane dosežete individualen barvni rezultat (npr. rdečkasto rjavo).

Št. izd.: MUE-584122
Vsebina: 100 g
EAN: 2200294670202
Št.-Proizvajalca: 584122
Blagovne znamke: Terra Naturi
Barve za lase: Črna, Rjava
Tip las: vsi tipi las
Lastnosti izdelka: vegansko
Certifikati: NaTrue
Sestavine (INCI)

Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder, Lawsonia Inermis Leaf Powder (Hennapulver), Acacia Catechu Wood Extract

Splošne informacije o rastlinskih barvah za lase
Barvanje las s kano - nasveti
Pravne informacije
Proizvajalec: Abtswinder Naturheilmittel GmbH & Co. KG, Gewürzstraße 1-3, 97355, Abtswind, Nemčija, www.abtswinder.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Terra Naturi Kana rastlinska barva za lase, rjava